Kaip pirkti?

Pirkti per el.parduotuvę:

1. Išsirinkite patikusią prekę.

2. Spauskite mygtuką "Į krepšelį".

3. Parduotuvės dešiniajame kampe spauskite krepšelio ikonėlę ir peržiūrėkite išsirinktas prekes. Jeigu viskas tinka, spauskite mygtuką "Užsakyti". Parduotuvėje galite pirkti kaip svečias arba galite užsiregistruoti savo paskyrą. Užsiregistravus, ateityje apsipirkinėjant, nereikės per naują suvedinėti savo duomenų, taip pat pirmieji gausite informaciją apie mūsų naujienas. 

4. Skiltyje "Sąskaitos informacija" suveskite prašomus duomenis. Jie reikalingi užsakymo suformavimui ir sąskaitai išrašyti. Jeigu pristatymo ir sąskaitos adresai yra vienodi uždėkite varnelę.

5. Skiltyje "Pristatymo informacija" užpildykite visus būtinus laukelius, kur turi būti pristatyta prekė. Jeigu prekė pristatoma kitam asmeniui, nurodykite to asmens kontaktinius duomenis.

6. Pasirinkite pristatymo būdą. Plačiau apie pristatymo būdus skaitykite - ČIA.

7. Pasirinkite apmokėjimo metodą. Atsiskaityti už prekes nesudėtingai ir greitai galima per elektroninę bankininkystę iš visų Lietuvos bankų per Paysera. Paspaudę mygtuką "Apmokėti", sekite tolimesnes instrukcijas, sistema automatiškai sugeneruos Jūsų mokėjimą. Jeigu kyla klausimų ar neaiškumų skambinkite: 8 610 42 787.

8. Patikrinkite pateiktą informaciją ir jeigu viskas tvarkoje spauskite "Patvirtinti užsakymą".


Pirkti per Facebook puslapį:

Visas patikusias prekes galite įsigyti ir per mūsų Facebook puslapį - https://www.facebook.com/izabelesnamai.lt/. Tiesiog išsirinkite patikusias prekes ir parašykite mums asmeninę žinutę ir suderinsime visas likusias detales.

Taip pat galite užpildyti ir šią užklausos formą - https://izabelesnamai.lt/lt/susisiekite-su-mumis


Prekes saugiai pristatome visoje Lietuvoje, o jei svečiuojatės ar gyvenate Kaune, prekes nemokamai galite atsiimti Ramučiuose, Kauno r. arba galime perduoti kurioje nors kitoje Kauno vietoje.


Mieli klientai, atkreipkite dėmesį, kad el. parduotuvėje izabelesnamai.lt parduodamos prekės yra tiek naujos, tiek ne naujos.

Visuomet prekės aprašyme nurodome prekės būklę, tačiau įvertinant, kad atskiroje skiltyje "Vintažiniai daiktai", daiktai yra ne nauji, vintažiniai arba antikvariniai, jie daugiau ar mažiau kažkada buvo naudojami, todėl labai minimalių laiko ženklų gali pasitaikyti.

Parduodame tik puikios arba idealios būklės daiktus. Dužusiais, skilusiais, stipriai nusidėvėjusiais daiktais tiesiog neprekiaujame, todėl užtikriname, kad įsigytas daiktas bus neprastesnės kaip puikios kokybės (jeigu aprašyme nepažymėta atskirai).

O jeigu turite papildomų klausimų dėl norimos įsigyti prekės, maloniai kviečiame susisiekti ir pasikalbėti telefonu +370 610 42 787 arba susirašyti el. paštu info@izabelesnamai.lt.