APIE IZABELĖS NAMUS

IZABELĖS NAMAI - vintažo ir šių laikų draugystė!


IZABELĖS NAMŲ parduotuvė sukurta iš didelės meilės namų jaukumui bei gražiems ir ypatingiems daiktams, kurie užpildo visas reikiamas namų kerteles, kur gera grįžti, būti ir kurti savo namų istorijas.

IZABELĖS NAMŲ istorija prasidėjo nuo atradimų sendaikčių, vintažo ir antikvaro srityje.

Šioje srityje sėkmingai darbuojamės jau penkti metai ir toliau nepailstame ieškoti ir atrasti tų ypatingųjų, vientetinių, ne masinės gamybos daiktų, turinčių savo unikalią aurą ir išliekamąją vertę.

Kiekvienas toks atradimas augina sparnus ir skatina nenustoti ieškoti, atrasti ir suteikti antrą gyvenimą istorijos palytėtiems daiktams.

Tai viena iš IZABELĖS darbo krypčių.

Kita IZABELĖS darbo kryptis - naujų daiktų ir interjero detalių atradimas. Pamažu, nauji, išieškoti interjero akcentai bei indai papildė IZABELĖS asortimentą, kadangi atradimams skiriame ypatingą dėmesį, ieškome įdomių, išskirtinių gaminių, tad kiekvienas daiktas esantis el.parduotuvėje yra kruopščiai apgalvotas, išieškotas ir, dažnu atveju, stengiamės nenutolti nuo IZABELĖS taip mylimo vintažinio stiliaus.

Parduotuvėje rasite plataus spektro daiktų namams nuo praktiškų virtuvės ar buities reikmenų iki išskirtinių, prabangių ar vintažinių interjero elementų.

Asortimentą pildome kasdien, tad linkime smagaus pasižvalgymo.

  

IZABELĖS JAUKIŲ NAMŲ ATRADIMUS RASITE IR :


FACEBOOKE:

https://m.facebook.com/izabelesnamai.lt/Šioje kategorijoje nėra prekių.