APIE IZABELĖS NAMUS


IZABELĖS NAMAI - antikvariatas Kaune, kupinas daiktų ir jų istorijų

Unikalūs sendaikčiai, kuriantys savo naujų namų istorijas


Kas yra IZABELĖS NAMAI?

Šiandien, kuomet esame apsupti didžiulės gausos pasirinkimų ką ir kur pirkti, neretai užmirštame tikrąją daikto ar gaminio vertę ir savitumą. Neretai vadovaujamės momentiniu instinktu pirkti ir naudoti, kai kada be jokios ypatingos prasmės. Tačiau tuo pačiu, vis dažniau susimąstome, kai kada atsigręžiame į praeitį, įvertiname rankų darbo ar daiktų, palytėtų istorijos, kokybę ir tuomet ieškome kažko unikalaus, ne masiško, ką galime surasti kas antruose namuose, o daikto ar gaminio surasto ir atrasto būtent sau. Antikvariatas IZABELĖS NAMAI sukurtas ieškantiems kai ko neįprasto, nekasdieniško, savito.

IZABELĖS NAMUOSE daug istorijų. Daug istorijas pasakojančių daiktų. Kiekvienas IZABELĖS NAMŲ kampelis tarsi gyvas ir kiekviena miela smulkmena turi savo vietą ir savo atskirą gyvenimą. 

Kiekvienas daiktas, baldas ar detalė IZABELĖS NAMUOSE laukia kol bus atrastas. Atrastas to, kuris ieško. Ieško kažko gražaus, mielo, kitokio, savito, pamiršto ir vėl prikelto antram gyvenimui. Kai kada sau, o kai kada galbūt geram bičiuliui, mamai ar draugei, nes kiekvienas daiktas yra unikalus ir gali pasakoti ir kurti tolimesnę savo istoriją tik ypatinguose, mūsų visų, namuose.


Ką galite rasti IZABELĖS NAMUOSE?

Antikvariatas IZABELĖS NAMAI sukurtas žmonėms mylintiems ir puoselėjantiems savo namus, bet ieškantiems įdomių, ne masinės, gamybos indų, interjero detalių, baldų bei namų apyvokos reikmenų, idėjų.

Parduotuvės idėja gimė iš didelio noro ir azarto atrasti kažką įdomaus savo namams bei pasidalinti tuo ir su kitais, tokiais pačiais, mylinčiais savo namus ir juos supančią aplinką, bendraminčiais.

IZABELĖS NAMUOSE "gyvena" nuostabūs sendaikčiaiporceliano indai, keraminiai indaiinterjero detalės, baldai, paveikslai, kolekciniai gaminiai  bei kitos mielos smulkmenos namams. Visi daiktai yra labai kruopščiai atrinkti ir išieškoti bei turintys savyje kažką savito ir įdomaus.

Antikvariatas IZABELĖS NAMAI nuolat pildosi grožybėmis, tad sekite mūsų naujienas!


IZABELĘ IR JOS ATRADIMUS RASITE:

FACEBOOKE:

https://m.facebook.com/izabelesnamai.lt/

https://www.facebook.com/izabelesnamuinterjeras/

EL. PARDUOTUVĖJE:

www.izabelesnamai.lt


Šioje kategorijoje nėra prekių.