Prekių grąžinimo sąlygos

1. Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

2. Prekės grąžinimo išlaidas dengiate Jūs, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl blogos prekės kokybės ar pažeista transportavimo metu.

3. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Mes įsipareigojame pasiimti nekokybišką prekę, atsiųsdami kurjerį, ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju kai Mes neturime analogiškos prekės, Mes grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus. 

4. Jeigu prekė buvo pažeista transportavimo metu (sudužo, sušlapo, deformavosi ar yra kitaip akivaizdžiai sugadinta siunta ir dėl to buvo pažeistos prekės), prašome nufotografuoti gautą siuntą ar prekę faktiniu momentu (dėžėje, pakuotėje, tik gavus siuntą ir pan.) ir atsiųsti nuotraukas el. paštu info@izabelesnamai.lt. Tokiu atveju mes įsipareigojame grąžinti sumokėtus pinigus už sugadintą prekę transportavimo metu.


Atkreipkite dėmesį, kad el. parduotuvėje izabelesnamai.lt kai kurios parduodamos prekės yra ne naujos. Visos ne naujos prekės yra atskiroje skiltyje "Vintažiniai daiktai".

Visuomet prekės aprašyme nurodome prekės būklę, tačiau įvertinant, kad kai kurie daiktai yra vintažiniai arba antikvariniai, jie daugiau ar mažiau kažkada buvo naudojami, todėl labai minimalių laiko ženklų gali pasitaikyti.

Parduodame tik puikios arba idealios būklės daiktus. Dužusiais, skilusiais, stipriai nusidėvėjusiais daiktais tiesiog neprekiaujame, todėl užtikriname, kad įsigytas daiktas bus neprastesnės kaip puikios kokybės (jeigu aprašyme nepažymėta atskirai).

O jeigu turite papildomų klausimų dėl norimos įsigyti prekės, maloniai kviečiame susisiekti ir pasikalbėti telefonu +370 610 42 787 arba susirašyti el. paštu info@izabelesnamai.lt.